Anime

Samurai

22. prosince 2009 v 19:10 | Denaille
N Á H L E D
Je to pár měsíců, kdy jsem naposledy dělala anime layout. Začala jsem cosi tvořit a vůbec jsem si nebyla jistá, jestli se mi to bude líbit. Je to jednoduchý lay, ale líbí se mi. :)
Picture from: Aethereality (artist: Hana Temari Matsumoto Mari)

Zaraki Kempachi

22. prosince 2009 v 18:59 | Estel Erunámë
N Á H L E D
Tak trochu jsem opět grafičila. A abych byla upřímná, výtvor se mi dost líbí... teda až na to menu. Nemám ráda široké menu a stejně ho u těchto tenkých layoutů udělám obrovské >:(.
Docela mě překvapila ta zelená. Už dlouho jsem neudělala zelený layout a čekala jsem, že z toho zase udělám nějaké jiné zbarvení.

Elf

22. prosince 2009 v 18:58 | Estel Erunámë
N Á H L E D
Měla jsem zase chuť něco vytvořit, ale bohužel to nebyly layouty na přání. Potřebovala jsem ze sebe dostat chuť tvořit. Do těch objednaných se mi popravdě moc nechce, protože se jich za tu dobu nakupilo docela dost a já mám sice chuť nějaký udělat ale nechce se mi do toho. Ale asi si teď protiřečím.
No nic. Tenhle layout se mi líbí. Je anime, je světlý (no, růžový, ale mám tu barvu celkem ráda), a taky se mi strašně líbí menu. :)

Hitsugaya Toshirou

25. června 2009 v 22:34 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Tak jsem se vrátila z nádherné Paris. Popravdě jsem se modlila, abych už byla doma, ale stálo to za to. Vickrát ale nikam. :D

Tenhle layout se mi strašně líbí, i když na ségřiném počítači vypadá strašně. Má jiné rozlišení a jsou vidět neprogumované části a opakují se jí okraje, protože má hodně široký monitor. Ke všemu ještě nemůžu zkontrolovat, jestli jsem dobře uložila png soubory, protože mi nejdou vidět a zobrazuje se mi bílé pozadí (což je trochu vidět i v náhledu).
Každopádně jsem po dlouhé době udělala anime layout a ještě s mou oblíbenou postavou. Tak si toho važte, protože se něco podobného asi dlouho opakovat nebude. :D

Bubble

2. května 2009 v 15:39 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Po dlouhém oddechu konečně přidávám layout, se kterým jsem docela spokojená. Není to sice nic extra, zdá se mi stále přepácaný a tak nějak bez lesku, bez originality, ale je to konečně něco, co stojí aspoň za pohled.

Anime angel

1. března 2009 v 14:05 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Poměrně jednoduchý layout pro Yunne.Hime... Stále ještě nevím, jestli ho bude chtít, ale došla jsem k jednomu závěru. I když jsou tohle layouty na přání, budu přihlašovací údaje dávat i těch, kteří si o něj nezažádali a přesto se jim líbí. :) Jsou s tím vším potom jenom zmatky.

Diary

11. ledna 2009 v 10:48 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Vážně nechápu, proč nikdy nvznikne to, co opravu chci. Pokaždé je to jakási směska. Nevím, jak to popsat. Já chci dělat fantasy layout. Jenže stejně pokaždé udělám něco, co má do fantasy hodně daleko. Jako tenhle přeplácaný holčičkovský lay. Původně měl být ke všemu růžovo-fialový, ale to jsem zavrhla!
Navíc ho hyzdí reklama a mezi okraji a strákou se táhne tenká čára...
Další lay mám teprve rozřezaný, ještě není nastavený, ale je to vesměs skoro to samé, co tohle. Žádné fantasy... je ale už o něco přijatelnější...


Fire and water

2. ledna 2009 v 17:28 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Oslavujeme! Padesátý lay je na světě. Berte ho jako hodně opožděný dáreček k Vánocům a Silvestru. Zapomněla jsem vám na tomhle blogu poblahopřát všechno nej do dalšího roku, takže to tímhle tak nějak napravuji. :)
Layout je konečně po dlouhé době anime. :) Toho blomďatého hoška neznám, ale ten modrej nebo fialovej je natutovku Zero z VK... :)
PS: Kdo bude mít menu pomocí položek menu a volitebného boxu, může si v menu nastavit barvy sám, POKUD MU NEBUDOU PASOVAT (jakože nepůjdou vidět), jinak ani ťuk! Jasné?


Ennui

12. listopadu 2008 v 17:32 | Estel Erunámë
Layout na přání pro Amy Leeeee. Opět jaksi se zpožděním. Dneska jsem byla doma, tak jsem tvořila. :) Naši zrovinka teď přijeli z rodičáku, tak nevím, nevím, jestli o víkendu budu moct udělat další. XD Doufám, že jo. I když budu mít na vízo asi tři trojky. :p No, budou si muset zvykat, že dom jedničky nosit nebudu. :)Ichigo Kurosaki

28. září 2008 v 14:37 | Estel Erunámë

Layout na přání pro Tatsuki-san. Musím se s tím trochu pohnout, mám jich dělat ještě pár, tak ať to trochu odsípá. Tatsuki si přála layout s Ichigem v barevném sladění oranžovo-žlutý. Myslím, že tuhle část jsem splnila. :) Měla jsem trochu problém s obrázkama, protože, i když pár obrázků s Ichigem mám, nejsou moc dobré a nové (lepší) se mi nějak nechtělo hledat. Tyhle jsem uložené měla a tak z nich vznikl i tenhle layout. :) Doufám, že se bude líbit a já se jdu vrhnout na další. :)

I see

23. září 2008 v 17:55 | Estel Erunámë

Ahojda. Zase se hlásím do služby. Tentokrát si myslím, že jsem spáchala něco, na co se dá dívat. Piplala jsem se s tím opravdu strašně dlouho a ještě musím dodělat zápatí. (* Jestli už tam je, tak jsem strašně aktivní a dodělala jsem ho... ale pokud ne, tak ho tam asi ani nečekejte XD).
Prostě jsem z layoutu nadšená. Je to takový menší důkaz pro mě, že už se v Photoshopu snad vyznám. Všimli jste si, že jsem dokonce v PS udělala i avatary?

POZOR: Pokud v layoutu stále nebude zápatí a vy si ho budete stahovat. Musíte povinně napsat článek nebo dát odkaz do menu, že layout patří mě!

Air

26. srpna 2008 v 18:52 | Estel Erunámë
Opět jsem neunikla tvořivé náladě a zase jsem zkoušel něco nového. XD Lay mi přijde poněku zvláštní a moc mi k sobě nesednou ty dva obrázky. Ale co už teď? Pojmenovala jsem ho vánek... no, mě přijde, že air vzduch, ale prostě mi to vijelo na seznamu ve slovníku...

Dangerouse love

22. srpna 2008 v 14:38 | Estel Erunámë
Zase jsem se pustila do Naruto layoutů a tentokrát jsem zvolila Deidaru a Itachiho. Dva mé oblíbence z Akatsuki. XD Sasori chudáček už se tam nevzlezl. Jsem s ním poměrně spokojená. Není to žádná výstřednosti, jak mývám zvykem dělat a vypadá k světu.

NaruSaku

29. července 2008 v 12:08 | Estel Erunámë
Dokončila jsem layout na přání pro Ewushu. Chtěla layout s obrázky Naruta a Sakury. Ostatní nechala na mě. Tak jsem vybarala nějaké obrázky a nevím proč, ale barvy jsem sladila do růžova a žluta. Co s tou růžovou teď furt mám? :D

Odori

19. července 2008 v 13:31 | Estel Erunámë
Tenhle layout, abych pravdu řekla se mi strášně líbí.. :) Ale bohužel musím říct, že jsem styl tak troxhu okopčila.. :) heh... Narazila jsem na blog, jedné dobré layoutkářky, která má zároveň společný blog Welay.. :) tuhle stránku určitě znáte, pokud se pohubijete mezi layoutáři.. :) Majja Perivian jméno její.. :ú a její blog Forgiven ... :) Její je sice hezčí... ale myslím, že si teď všimnete té podobnosti.. :)

Window wind

18. července 2008 v 12:31 | Estel Erunámë
Našla jsem jeden moc pěkný obrázek a prostě jsem si řekla, že z něj bude layout.. :D Barvy jsou sice v růžové, ale skrátka... obrázek byl růžový, tak layout musí být taky.. :D Zase jsem trošku originalizovala... a i když je tam ta růžová, layout se mi celkem líbí.. :)

Poušť vs. Kyuubi

13. července 2008 v 14:29 | Estel Erunámë
Další laout na anime Naruto. Opět je to slashový layout, ale tentokrát ve světlejších barvách. Myslís si taky, že je mnohem povedenější, než ten předchozí.. :)

Naruto slash

13. července 2008 v 14:22 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Od té doby, co sleduju Naruta a jiné anime se ze mě stal naprostý šílenec do japonska. Mám druhý blog, kde se snažím psát povídky na Fan Fiction naruto a tohle byl rovní designe, který jsem na něj udělala. Je to slashový layout, takže se nehodí na všechny blogy.. :)
 
 

Reklama
Reklama