Celebrity

Alexis Bledel

14. března 2009 v 20:33 | Estel Erunámë
Náhled
Už je to asi měsíc, co jsem posílala na Welay tenhle lay do soutěže na Strifes, ale ještě stále se to nikam nepohlo a já se prostě nemohla dočkat, až ho uvidíte. :) Soutěž nesoutěž.
Hodně jsem se s ním vyhrála. Bonusky i záhlaví. Strašně se mi líbí, nemůžu si pomoct.
Jaká to ale ironie - dřív jsem layouty s celebritami nesnášela. :D
Upozornění: Tenhle layout nemá zápatí, takže požaduji odkaz na stránky v menu nebo právě v zápatí.

Cam Gigandet

9. března 2009 v 18:19 | Estel Erunámë
Náhled
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych nastavila tenhle layout. :) Ve složce jich mám ještě hafo, ale jsem prostě hrozně líná. :) Navíc se blíží vyhodnocení soutěže a já ještě nemám diplomky. :(
Navíc na školu jsem v poslední době celkem kašalala a tenhle týden se píše pár testů, takže se tu nejspíš nic moc neobjeví. Ale možná mě během týdne popadne amok. :D

Johnny Depp

10. ledna 2009 v 16:57 | Estel Erunámë
Náhled
Měla jsem ho rozdělaný už týden a teprve dnes jsem ho dokončila. Abych pravdu řekla, moc se mi nelíbí, ale stále doháním resty s layouty na přání. Ani poslední dobou nemám žádné nápady na layouty, moje inspirace je někde v tahu a zjišťuji, že stejně nedělám takové layout, jaké bych ráda dělala. Pokaždé z toho vznikne něco... jiného.
Jediné plus na tomhle layoutu jsou asi světlé barvy, hlavně na pozadí stránky. :)I must be with you

27. října 2008 v 20:27 | Estel Erunámë
Našla jsem jeden strašně pěkný obrázek Zuzky a Petra. :) Nemohla jsem si pomoct. :)
Layout je trochu nedtradiční, hlavně menu. Štvala jsem se s ním celkem dlouho, protože jsem jaksi nedomyslela ten fakt, že když bude zakroucené, bude mi to sekat. Nakonec to k sobě kvěle pasuje, jen záhlaví už se mi nechtělo pořád donekonečna opravovat. :)


 
 

Reklama
Reklama