Fantasy

Lady Dream

22. prosince 2009 v 19:07 | Denaille
N Á H L E D
Můj minulý layout byl úspěšně nastaven. Pořád se mi hrozně líbí, ale mám zase jakési chameleoní období. Navíc, zima je za dveřmi, takže jsem jí s úsměvem otevřela. Až už ji mám rychle za sebou. :D
Picture from: Miss SB by =ForestGirl on deviantART

Autumn

22. prosince 2009 v 19:05 | Denaille
N Á H L E D
Tentokrát jde o čerstvě vytvořený lay. Docela jsem se s ním párala. Místo pravého obrázku měl být původně úplně jiný a těsně před dokončením jsem tam šoupla tenhle a ten minulý překryla. Věřte mi, že před tím to byl děs.
Po hodně dlouhé době je to tmavý fantasy layout. Možná za to může nynější depresivní nálada. Přemýšlím, že nějaký podobný udělám i na tenhle blog. :)

Dragon cavalier

3. července 2009 v 12:10 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Sice mám tenhle lay stále na blogu, ale řekla jsem si, že nebudu sobec a dám ostatním možnost, ať si o něj napíší. :) No? Jaká jsem... :D
Docela se mi líbí, i když mi zase něco ujíždí a nevím, jak se bude zobrazovat na jiných prohlížečích. Docela mě štve, že ty layouty vidítě rozjetě.

Bride of Lucifer

28. června 2009 v 17:07 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Konečně layout, na který jsem opravdu pyšná. Dal mi docela dost práce... hlavně ta nesmírná spoušť bonusků. :D
Sice mi trochu ujeli okraje, ale jen o nějaký ten pixel, což se dá snadno přehldnou. Sice nejde něco něco přečíst, protože text zasahuje do záhlaví. A našlo by se toho víc... přesto se mi lay strašně líbí.
Vypadá, jako bych ho snad ani nedělala já. :D

Phaidra

13. června 2009 v 19:06 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Není to layout, na který bych byla nějak zvlášť pyšná. Měla jsem ho chvíli na mém blogu, ale nevydržel. Navíc se na některých počítačích špatně čtou články, písmo je hodně tmavé a já jsem strašně líná to opravit.
Přesto se mi podařilo udělat po dlouhé době nějaký tmavý fantasy, ale jak to tak vidím, raději se vrátím k těm světlejším.

Forbidden love

16. května 2009 v 23:44 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Sice jsem si slíbila, že pro vás nastavím layout Fallen angel, ale popravdě se mi do toho vůbec nechce. Celý týden jsem měla času habaděj, ale chyběla mi nálada. Udělala jsem jeden layout, který se mi ovšem zase nechtěl nastavovat. Až dneska jsem se jaksi přiměla něco nastavit. Docela mi v tom pomohli arty. Dostala jsem zase chuť na trochu té grafiky.
Doufám, že se bude líbit, protože mě se líbí. Na můj vkus mi přijde celkem jednoduchý - žádná textura, dva brushe a celkově ani moc úprav. Možná to chtělo ještě něčím oživit, ale dneska už toho mám tak akorát. :D

Book of dreams

2. května 2009 v 22:07 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Tenhle layoutek je taky jeden z těch starších. Donedávna vévodil na mém druhém blogu. :) Vydržel mi přes dva měsíce a stále se mi neomrzel. Jsem na něj celkem pyšná, protože je takový jaký jsem ho plánovala udělat. :)

Forest

16. března 2009 v 18:37 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Je to jednoduchost sama, ale občas je i ta jednoduchost desetinásobně lepší než přeplácanost. Tenhle layout se mi stále strašně líbí, i když mi v podstatě nedal moc práce. :)
Je tam černá a zelená, nějaký ten fantasy obrázek a tajemný nádech. Co víc si přát?
Původně jsem sice měla jinak nastavené písmo, ale zapomněla jsem si opsat kódy barev, takže jsem je musela udělat znovu. :) Ale i tahle verze se mi líbí.

UPOZORNĚNÍ: Tenhle layout nemá zápatí, proto je nutné okopírovat text a vložit si ho na blog. Pokud to nebudete tolerovat, beru to jako porušování autorských práv.

Pirátská loď

3. února 2009 v 20:32 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Posledně jsem tady strašila s francozským názvem, tak pro tentokrát využiju naší mateřštiny. :)
Layout je pro Janka, který znovu rozjíždí svůj blog s obrázkami. :) Myslím, že toho využije pár layoutářů, protože některé obrázky jsou hodně dobré a Janek na ně má oko.
A protože je to layout přizpůsobený jeho požadavkům je dost široký... a hlavně fantasy. :)
Zatím není určen ke stáhnutí, ale musela jsem se s ním pochlubit. :)

Sílfide

2. února 2009 v 14:27 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Nový designe je nastavený a tudíž máte možnost stahovat si designe, který do teď panoval na těchto stránkách.
Měla jsem ho hodně ráda, protože byl po dlouhé době fantasy. :)

L´hiver dans la prison

17. ledna 2009 v 18:41 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Překlad: Zima ve vězení. Neptejte se mě, proč jsem zvolila francouzský název, já sama to nevím. Možná mi to znělo líp než v angličtině nebo v češtině a nebo taky tím, aby ve všech zimních layoutech nebylo slovo "winter".

Lay je na přání pro Nelien, která si o něj napsala přesně před 21 dny. Alespoň vidíte, že nekecám a vůbec nestíhám. Dneska potřebuju nastavit asi pět layoutů, které straší ve složkách, takže se na příští týden možná dočkáte bohaté nadílky. :)

Nevím, jak vám, ale tenhle layout se mi líbí - je fantasy a je tmavý. Další, co se mě líbí jsou obrázky. Objevila jsem jsem je na blogu Kigi a mají být od Morbidie Mothel.

Mysterious

4. ledna 2009 v 20:39 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Konečně se mi podařilo udělat tmavý fantasy layout, takový, jaký jsem si ho představovala. Původně jsem si ho chtěla dát na blog, ale na přijde mi moc úzký. Tak snad příště.
Hodně jsem se prala s nastavením, opět jsem neodhadla zakřivení menu, ale přes to všechno, to nakonec dopadlo celkem dobře. :)
Možná někdy v budoucnu udělám verzi na střed stránky, ale teď na to nějak zase nemám čas. Zítra už to všechno zase začne. Navíc pololetí je za okny, takže budou fofri. Dřív, jak o víkendu mě tu zase nečekejte. :)

Mystery shine from gate

27. prosince 2008 v 12:12 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Tohle je ten druhý layout, se kterým jsem soutěžila. Měla jsem za to, že se tenhle umístí na lepším místě, než I have fun, ale opak je pravdou. Myslím, že v tom hlavně hrály úlohu barvy. Mezi tolika layouty, tenhle nevýrazný nemohl vyniknout. XD Ale i tak se mi líbí. Bylo to mé první dílo v PS, které se mi opravdu líbilo. :)
PS: Kdo by o něj měl zájem - je povinost zveřejnit na blogu odkaz.


Wood elf

21. prosince 2008 v 14:53 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Tenhle layout momentálně krášlí můj blog, ale dávám ho sem už preventivně, protože jak se tak znám, za chvíli už ho vystřídá něco nového. Stejně tak tenhle blog... ale s novinkami až na později.
Tenhle layout je podle mě zatím takový nejpropracovanější, sra** jsem se s ním fakt dlouho a jde to dokonce i vidět... :) Trochu mi to připomíná styl Miraelly, nějak jsem se trefila do jejích layoutů... XD


Shining angel

6. prosince 2008 v 12:32 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Přes týden jsem na počítači skoro nebyla - úspěch. Zřejmě nebudu tak zavíslá. XD Ale tuším, že ve čtvrtek mě chytlo layoutování a stvořila jsem tohle.


Autumn fairy

23. listopadu 2008 v 21:25 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Z tohohle layoutu jsem unešená, našla jsem na www.freaky665.deviantart.com nádherné obrázky a tenhle podziní jsem zkrátka musela mít. Designe můžete najít na Layouts-team, ale v jiné verzi, pokoušela jsem se to zarovnat na levo, ale v nejbližší době to spravím, protože to vypadá divně. :)Dark Angel

17. listopadu 2008 v 14:23 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Po dlouhé době jsem udělala layout. Bohužel, layout na přání nějak váznou. Nějak nejsem schopná se přinutit udělat něco na zakázku, jenom si představím, kolik objednávek mě tam čeká. XD
Rozhodla jsem se, že ty co tm mám jsou poslední a potom bude layouty na přání dělat jen výjimečně a pokud budu mít opravdu chuť.

Fantasy Old man

27. října 2008 v 15:02 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Tenhle layout mám na svém blogu a protože se mi nechtěl dělat žádnej novej layout, pouzej sem nastavila obrázky, které jsem měla v počítači a máte ho tady. :) A teď se vrhnout na ty na přání a spáchám nějakej layout na tenhle blog. :) Mě už ta zelená leze krkem. :)

Drake

12. října 2008 v 11:12 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Tenhle layout patří mezi mé nejlepeší, které jsem ve Photofiltru udělala. Na mém blogu vydržel sice krátce, ale hrozně se mi líbil. Myslím, že ho možná někdy ještě použiju. Teď ale máte možnost si ho dát na blog vy sami.

Fantasy girl

19. září 2008 v 16:06 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Během víkendu jsem si našla čas, abych něco spatlala. A k mému překvapení se mi hotové dílo celkem líbí. Chce to všechno ještě ale propracovat. Tohle je asi to nejjednodušejší, co v PS zvládnu. XD Teda, co vůbec zvládnu. Během týdne jsem to sem ale nemohla vložit, protože blog.cz si usmyslil, že mi bude lézt na nervy. Nešlo mi nastavit umístění obrázků, jako třeba, že má být pozadí stránky nahoře, uprostřed atd.
 
 

Reklama