Japonské

Dream about Japan

27. května 2009 v 12:16 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Uf, dneska jsem ho konečně dodělala. Měla jsem ho nějakou dobu rozpracovaný a dokonce jsem přemýšlela, že ho nechám nenakódovaný. Naštěstí jsem si to rozmyslela. :) Myslím, že se mi celkem povedl, i když má nějaký mouchy v nastavení. Všechno nesedí tak jak má.
Ale na druhou stranu je to po dlouhé době layout, který jsem nastavovala do leva a ne otrocky stále na střed stránky. :)

Taka

25. května 2009 v 10:38 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Tenhle layout se mi strašně líbil. Byla to první věc, která se mi po mé delší pauzičce povedla, takže jsem z něj měla zaslouženou radost. :) Teď už v mých očích opět padl do těch méně povedených, ale přesto ucházejících layoutů. Doufám, že se někomu bude líbit. :)

Japan Girls

23. května 2009 v 23:32 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Zrovna jsem změnila layout na Fairylandu, takže se rychle hodím můj minulý lay. Trochu se mi na něm nepovedlo nastavení menu, ale jinak je to, podle mého, celkem podařený layout. Rozhodně se mi líbí ještě teď a troufnu si říct, že o něj bude zájem. :)

Japan Winter

21. prosince 2008 v 13:55 | Estel Erunámë

Náhled
Po dlouhé době jsem se zase dokopala k layoutu na přání. :) Tentokrát pro Kiru-uchiha... Stránka měla být docela hodně široká, na můj vkus až moc, ale chápu, že to tak majitelce blogu vyhovuje. :) Jinak měl být na zimní tématiku... z obrázků, které mi poslala jsem nakonec vybrala pouhé tři a jeden jenom tak na ozdobu. :) Doufám, že se líbí... :)


Reconciliation

18. října 2008 v 15:55 | Estel Erunámë

Dneska jsem s tedy pustila na layouty na přání. Tenhle je pro Bakarde, ale netuším, jestli ho stále chce. Dvakrát už mezitím změnila blog, takže je tu pro toho, kdo ho bude chtít. :)

I´m different

17. října 2008 v 20:15 | Estel Erunámë

Tenhle layout momentálně zkrášluje moje stránky. Hodlám si designe ale v nejbližší době opět změnit, ale ještě to nějaká čas potrvá. Stejně vám dám layout k dispozici, aby tu aspoň něco přibylo. :) Zítra se pustím do nějakých layoutů na přání, takže už se snad v něčem pohnu.Japanese fairy

13. července 2008 v 14:37 | Estel Erunámë
Opět layout zaměřený na Japonsko. Angie mi poslala obrázky krásných japonksých víl a tak jsem prostě tvořila. :) Je opět svěltejší, což je u mě zázrak, já jsem byla vždycky na tmavší layouty.. :)
 
 

Reklama