Nezařaditelné

Snowmans

29. prosince 2009 v 21:30 | Denaille
N Á H L E D
Trochu jsem ho upravila a tak ho dávám ke stažení i ostatním. :) Pokud máte širší monitor, nejspíš to bude na pravém okraji useklé, ale už se mi to nechce nijak spravovat.
Pictures from: Snowman City by ~Odessa11 on deviantART

Buddha Banana

22. prosince 2009 v 19:02 | Estel Erunámë
N Á H L E D
Já blbec jsem si zapomněla přepsat nastavení layoutu, tak jak jsem ho měla tady, takže barvy nejsou úplně stejně a mě to štve.
Ale zase jsem opravila ten nadpis, už je tam správně pouze jin a jang. :D
Picture from: Buddha Banana by ~papamook on deviantART

Fly away

2. března 2009 v 15:00 | Estel Erunámë
Náhled
Tenhle layout mi straší ve složce už pěkně dlouho. Je poměrně zvláštní a mě přijde přeplácaný. XD Zřejmě se k tomu vracím.
Nicméně se mi tenhle lay líbí. Přichází jaro a tak nějak mi na jaro pasuje. :)

The longest dreams

27. prosince 2008 v 16:04 | Estel Erunámë

Náhled
Další layout na přání, který memontálně není na stáhnutí byl dělán pro Ninsie. Poslala mi několik obrázků a tohle z toho vzniklo. Normálně jsem si ho představovala jinak, tohle vzniklo asi na třetí pokus. Někam jsem nemohla přijít na žádný nápad, jak obrázky naskládat tak, aby k sobě pasovaly, ale nakonec jsem z výsledkem spokojená. Jen stránka mohla dopadnou trochu líp, ale moje nervy nevydrží všechno.


Farewell

26. prosince 2008 v 18:27 | Estel Erunámë

Náhled
Prázdniny jsou v plném proudu, Vánoce za námi. Ach jo. Už zbývá jen Silvestr a zase alou do školy.
S layoutováním je teď trochu problém, nějak se mi do toho nechce a jen občas mám chuť něco udělat. Navíc chci ještě o prázdninách změnit designe toho blogu a taky na Fairylandu. Opět blog čeká rekonsrukce, takže střádám trpělivost a pevné nervy. XD
Tenhle layout je takový trochu zvláštní - už jen barvami. Obrázek mě na první pohled zaujal a prostě jsem si ho zamilovala. Udělala jsem ještě dva layouty na přání pro Ewilan a Ninsie, ale ty vám se dám, až někdy příště.

Spring strain

25. srpna 2008 v 14:41 | Estel Erunámë
Tenhle layout jsem nastavovala celkem dlouho a v mém počítači vypadá pořád divně. Když ale stránku otevřu u ségry, vypadá, tak jak má. Tak jsem z toho jelen vážení. Pokud by se vám to ukazovalo trochu ujetý - především písmo, které zasahuje do menu nebo naopak, tak mi napište, nebo zkuste vyfotit lay, jak vypadá u vás a se s tím pokusím něco udělat. Jinak jsem s tímhle layoutem spokojená. Je určený především pro blog, které jsou vedeny jako deníček.

Wanted red

18. srpna 2008 v 22:56 | Estel Erunámë
Po delší době přidávám zase jeden oroginální layout. Piplala jsem se s ním pěkně dlouho, protože takový geometrický útvatr se dělá těžko, když máte jen čtverce (obdelníky) a kruhy. Jsem s ním ale nanejvýš spokojená, protože vypadá zrovna tak, jak jsem si představovala. :)
 
 

Reklama
Reklama