► Novinky

Jeden blog, který značně upadá....

21. dubna 2010 v 16:03 | Denaille
Jelikož je mi pořád líto tenhle blog mazat, rozhodla jsem se pouze pro tenhle směrovač na stránky, kde jsem alespoň čas od času a kde ještě nějakou grafiku přidávám.
Ano, komu to stále ještě nedošlo, na tomhle blogu jsem už dávno přestala pracovat.
Navíc už nejsem Estel, jak mě většina znají... i když přemýšlím, že se toho jména tak úplně nevzdám...
Teď se tu vyskytuji pod přezdívkou Denaille. Má taky co dočinění s mým vlastním skutečným jménem. Asi už teda víte, čím se honosím ve skutečnosti.

UPOZORNĚNÍ: Většina mých layoutů bude nejspíš nefunkční, z důvodu tříměsíčního omezení životnosti blogu. A mě nebaví přihlašovat se na víc jak sto blogů každé tři měsíce. Takže nějaké méně oblíbené skončili tak, že na ně byla použita smrtící zbraň DELETE.

Ráda bych taky chtěla poprosit ty, kteří mají layout ode mě, ale odkazují na tuhle stránku, aby si to změnili. Do ničeho vás nenutím, je to vaše věc. Přesto bych ráda, aby se případní návštěvníci ocitli na stránkách, kde se něco děje a ne na tomhle hřbitově.
Moje nové stránky:

TADY

Dále... stala jsem se členkou týmu sídlícího na Layouts.candita. Takže další místo, kde mě můžete zastihnout pod přezdívkou Denaille.
A dostáváme se k upozornění. Layouts.candita mají založený účet na Facebooku, kde jsou ukázky našich prací. Já tam mám zveřejněné i zmenšeniny těch layoutů, které už víceméně neexistují (nejsou nastavené z důvodu smazání). Takže pokud by se našel někdo, kdo by některý z těch layoutů chtěl. Věřím si natolik, že bych to dokázala nastavit přibližně stejně jako byl originál.
Jedinou nevýhodou je, že to musím udělat já sama.
V budoucnu plánuju (dneska docela in) stahování. Čili budete si moc layout stáhnout se všemi bonusky a částmi, u kterých bude přiložený dokument s podrobným návodem na nastavení...

A to by bylo vše přátelé.
Vaše Estel alias Denaille

New start! Aneb už zase mi ruplo v bedně....

22. prosince 2009 v 19:14 | Denaille
Uplynula doba pěti měsíců, kdy jsem naposledy přidala nějaký článek.
A dneska mě napadlo. Co takhle udělat nový des a znovu to tu rozjet? A už to bylo. :D

Změnila jsem všechno. Smazala jsem staré články, které mi lezly krkem. Rozšířila a opravila seznam oblíbených stránek a začala přidávat grafiku, kterou už jsem zveřejnila na DF (dark-fairytails).

Snad to tu trochu pookřeje...
 
 

Reklama