Světlé

Winter dreaming

22. prosince 2009 v 19:09 | Denaille
N Á H L E D
Opět design, který nějakou dobu krášlil můj blog. Přijde mi až moc světlý, ale to k zimě asi patří. :)
Picture from: Virgo by ~Odessa11 on deviantART

Red passion

3. července 2009 v 12:21 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Opět layout, který mám stále ve svém držení, ale už je tu moc dlouho a já plánuju změnu, jen ještě nemám nic vytvořeného. Už si ho ale můžete dát na svůj blog. :)
Pořád se mi strašně líbí a doufám, že se vám moc neomrzel (těm, kteří sem chodí). Vydržel něco přes dva měsíce. Docela úspěch ne?

Forever

2. května 2009 v 16:47 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Layout, který se mi stále líbí. Můžu s klidem říct, že je to zatím nejlepší layout, jaký jsem udělala. Nějakou dobu byl na LT a já se až teď dokopala k tomu, abych ho nastavila a dala k dispozici vám.
Myslím, že se bude líbit. :)

Danse de papillons

22. března 2009 v 18:19 | Estel Erunámë
Náhled
Už je to nějaká doba, co jsem vyměnila kabát a až teď jsem se konečně dokopala k tomu, abych ten minulý nastavila. Pořád se mi líbí, ještě se mi moc neokoukal, ale stejně to potřebovalo něco nového. Tímto je teda plně k dispozici vám. :)

I can´t watching

20. února 2009 v 22:22 | Estel Erunámë
Náhled
Týden školy je opět za námi, takže by se měl tradičně objevit layout. Omlouvám se, že mám takové spoždění s tou soutěží, už jsem měla článek nachystaný, ale nebyl na to čas. Ve středu jsme měli speciální výlet do Beskyd (zhruba 3 hodiny cesty), kde byla sestra se školou na horách. Takže jsem tyhle poslední dva dny byla jakse patří mimo. :)
Pátkem ovšem začínají jarní prázdniny, takže celý příští týden budu makat a makat. Nastavovat layouty, dělat layouty na přání, kterých se za tu doby pěkně nakupilo a ještě spoustu dalšího. :)

K layoutu... Líbí se mi. Přemýšlela jsem, jestli si ho nemám dát sem na blog. Ale raději ho nechám vám, protože na vás by se v nejbližší době asi nedostalo. XD

Sun shine

12. ledna 2009 v 15:30 | Estel Erunámë
Náhled
Jeden layout nám zmizel a tudíž ho můžeme dát k dispozici ostatním. :)
Je svělý, jarní, sice na křivo, ale když opominete tohle, je vcelku v pohodě. Mě už omrzel, takže ho nemůžu hodnotit objektivně a navíc jsem ho dělala já, takže na moje hodnocení už vůbec nedejte. XD

Outlandish dance

14. prosince 2008 v 19:25 | Estel Erunámë
Trochu z jiného úhlu pohledu. :) Sice jsem si tenhle layout nepředstavovala takhle, ale co už teď? Záhlaví se mi líbí a docela jsem se s ním štvala. Lay mi trval asi hodinku možná víc, což je u mě v podstatě zatím nejdýl... Taky vypadá asi nejpropracovanější... XD
Taky jsem se dost vyhrála na bonuscích, dokonce má i oddělovač a malou ikonku na top affs. :)

Hieronmie

13. listopadu 2008 v 20:03 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Po týdnu se chystám změnit designe na svém blogu, proto přidávám layout, který do dneška zdobil můj blog. Je ve světlých barvách - zelených. Takže, kdo je fanda zelené, bude určitě rád. XD

Romantic bridge

29. října 2008 v 19:36 | Estel Erunámë
Tenhle týden už je tohle nejspíš poslední layout. Na další si budete muset nějakou dobu počkat. Prázdniny končí a škola mě zase zapřáhne.
Už aby bylo léto. :)


Nobody

29. října 2008 v 18:40 | Estel Erunámë
Zase jsem trochu šťourala mezi obrázkama a vida. Pár se jich našlo.
Nevím vůbec proč, ale poslední dva moje layouty jsou až nechutně romantické. XD
Nicméně s tímhle layoutem jsem spokojená. Zase jsem udělala hrozně velké menu, což mě děsně štve, ale nakonec to nevypadá tak zle. :)


 
 

Reklama