Tmavé

Euryale

31. prosince 2009 v 15:32 | Denaille
N Á H L E D
Tohle se mi líbí. Hodně se mi to líbí, i když ta zelená barva je na mě poslední dobou nějaká častá. Po šíleně dlouho době jsem udělala přečnívající okraje, i když to tak moc nevypadá. Teď mám chuť na nějaký japonský layout.

Roses

22. prosince 2009 v 19:08 | Denaille
N Á H L E D
Layout se ze začátku líbil, po nastavení už ani ne. Poslední dobou mi to nějak nejde. Mám nejspíš blogařskou, grafickou a literární krizi. :) Příště už to snad bude lepší.

Memories of autumn

22. prosince 2009 v 19:01 | Estel Erunámë
N Á H L E D
Brzo tu bude září a s ním přijde zase další roční období. Podzim mám strašně ráda, takže je možné, že těch podzimních layoutů bude dost. Aspoň budete mít z čeho vybírat.
Picture from: Archeon &

Hey angel...

7. června 2009 v 10:02 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
Takový můj hokus pokus lay sladěný do červena a žluta. Zase je... drobně přeplácaný, ale jinak vcelku v pohodě. Přes celý týden jsem se pokoušela nějaký lay udělat, ale neměla jsem žádný nápad až mi do oka padl ten obrázek holky uprostřed. Pak už stačilo jen najít zbytek. Nemůžu si pomoct, ale strašně se mi líbí ta ruka. :D

Castaway

5. dubna 2009 v 19:15 | Estel Erunámë
Náhled
Tenhle layoutek není tak úplně "čerstvý", už to bude taky nějaká chvilka, co jsem ho udělala. Ale nebyla nálada ani čas, tak co si budeme namlouvat.
Nevypadá tak, jak jsem si ho představovala... :( Mnohem víc se mi líbil, když nebyl nastavený, ale co tím teď, že? Mimo to nevím, jak se poperete s tím horním volitebným boxem, ale hádám, že už něco vymyslíte. :D

Love

14. února 2009 v 23:04 | Estel Erunámë
Náhled
Nanicovatý... tohle ho přesně vystihuje. Povedlo se mi ho udělat strašně úzký a... nelíbí se mi. Už jsem to téměř vzdala a chtěla ho nechat nenastavený. Nakonec jsem se donutila k opaku.
Moc dobře vím, že to není nic moc, takže se mi nesnažte namluvit něco jiného.
Okraje jsou špatně nastavené a už se mi nechtělo to opravovat...

Outlandish dance (yelow)

27. prosince 2008 v 15:54 | Estel Erunámë
Trochu jsem upravila verzi layout Outlandich dance. Změnila jsem barvičky a taky okraje. Nakonec se mi layout ve žlutém provedení líbí mnohem víc. :)
Není to jediný layout, který jsem trochu upravila, nebo spravila. Hodlám ještě nastavit jeden takto upravený layout, ale který, to neprozradím.

People are...

27. prosince 2008 v 12:16 | Estel Erunámë
Na tenhle layout jsem jaksi zapomněla. Patří k mým starším. Kdo má lepší paměť než já, může si vzpomenout, že byl kdysi designem pro tento blog. :)
Trochu jsem se sním vyhrála a taky jsem se díky němu celkem dost skámošila s perem. XD

Winter Hunter

23. listopadu 2008 v 20:43 | Estel Erunámë
Opět se omlouvám těm, kteří stále čekají na layout, ale mě to tvoření na přání vážně nejde. Jak sami vidíte, nemám vůbec chuť dělat něco na zakázku, ale layouty chci dělat dál. Jen ne na přání. Ne, že bych vám nechtěla layout udělat, ale vy většinou chcete layout na anime a z těch obrázků, co mi posíláte většinou nic hezkého nevznikne. Nebo se mi ten obrázek nelíbí a já nemám chuť nic z něj dělat.
Jsem hrozná, vím to.

Tenhle layout jsem dělala trochu jaksi narychlo. Musím ještě do sprchy. XD A už je celkem pozdě, zítra se mi nebude chtít zase vstávat. Jak se znám skončím ještě nadlouho u knížky. Jinak, nevím, jestli jste si všimli, ale už u třech layoutů jsem použila tuhle pavučinku, nevím, asi se mi vážně líbí. :p


Fleece Destiny

18. listopadu 2008 v 21:45 | Estel Erunámë
XD Zase další layout. Konečně jsem zjistila, jak se dělá ten zaoblený rámeček a zkusila jsem si udělat záhlaví bez takových těch přečmrkávání mimo něj. XD
Jsem s ním celkem spokojená, myslím, že by o něj mohl být celkem zájem. :)Flower princess

13. července 2008 v 13:54 | Estel Erunámë
Náhled
Stahuj
První layout, na tkerý jsem použila vrstvy, jelikož jsem konečně stáhla novější verzi PF. Na svém blogu jsem ho měla hodně dlouho dobu a pořád se mi strašně líbí.. :)
 
 

Reklama
Reklama